Hizmetimizi Mükellefin Ayağına Götürüyoruz

Dikili Vergi Dairesini Açan İzmir Vergi Dairesi Başkanı Ömer Alanlı

Hizmetimizi Mükellefin Ayağına Götürüyoruz

Gelir İdaresi Başkanlığının olurları ile Dikili Mal Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren bağlı vergi dairesi kapatılarak, Dikili Vergi Dairesi Müdürlüğü olarak hizmet vermeye başladı.

Alanlı: Amacımız Gönüllü Uyumu
Artırmak Kaliteli Hizmet Vermek

Gelir İdaresi Başkanlığının olurları ile Dikili Mal Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren bağlı vergi dairesi kapatılarak, Dikili Vergi Dairesi Müdürlüğü olarak hizmet vermeye başladı. İzmir Vergi Dairesi Başkanı Ömer Alanlı açılış nedeniyle yaptığı konuşma da; "Halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Turizmde her geçen büyüyen gelişen Dikili ilçemize yeni vergi dairemiz hayırlı olsun" dedi.  
Açılış törenine Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, İzmir Vergi Dairesi Başkanı Ömer Alanlı, Bergama Ticaret Odası Başkanı İbrahim Lütfi Kolat, Dikili Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Levent BAĞÇIVAN ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı.

ALANLI: AMACIMIZ MÜKELLEF 
HAKLARINI GÖZETMEK
İzmir Vergi Dairesi Başkanı Ömer ALANLI açılış konuşmasında “Dikili ilçemiz Ege denizi kıyısında yer alan 49.379 nüfusa sahip, ekonomisi tarıma dayanan aynı zamanda temiz plajları, termal kaynakları ve birçok kültüre ev sahipliği yapmış bir turizm hazinesidir. Bu sebeple turizm gelirleri bölge ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. Gün geçtikçe gelişmekte ve büyümekte olan ilçemizde mükellef haklarını gözeterek vergide gönüllü uyumu artırmak ve daha kaliteli bir hizmet sunmak için Dikili ilçemizi bugün bir vergi dairesine kavuşturduk” şeklinde konuştu.

DİKİLİ VERGİ DAİRESİ TÖRENLE AÇILDI
Törende Bergama Ticaret Odası Başkanı ve Dikili Kaymakamı konuşmalarının ardından Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, İzmir Vergi Dairesi Başkanı Ömer Alanlı ve meslek odası temsilcilerinin ortaklaşa kestiği kurdele ile Dikili Vergi Dairesi Müdürlüğü resmen açıldı.
İsmetpaşa Mahallesi Şehit Sami Akbulut Caddesi No:26 Dikili/İZMİR adresinde bulunan Hükümet Konağında faaliyetine devam eden Dikili Vergi Dairesi’ne telefonla ulaşmak isteyen vatandaşlar (0232) 671 40 72 – (0232) 671 32 07 telefon numaralarını ve (0232) 671 36 95 fax numarasını kullanarak ulaşabileceklerdir.


Etiketler:


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.